rekrutacja-20220714-h840.jpg
terapeuta_zajeciowy_h840.jpg
masazysta_h840.jpg
opiekun_medyczny_h840.jpg
asystent_opiekunka_srodowiskowa_h840.jpg
opiekun_dps_h840.jpg
kurs_doradca_seksualny_osob_niepelnosprawnych_h840.gif
kurs_mediator_rodzinny_h840.gif
kurs_opiekunka_dziecka_zdrowego_i_niepelnosprawnego_h840.gif

W skład Szkół Policealnych FAMA w Olsztynie wchodzą:
(*) Policealne Studium Zawodowe FAMA; (*) Policealne Medyczne Studium Zawodowe FAMA; (*) Policealne Medyczne Studium Zawodowe FAMA dla dorosłych; (*) Studium Policealne FAMA

Wychodzimy z założenia, że człowiek uczy się całe życie, a na naukę i podnoszenie swoich kompetencji nigdy nie jest za późno. Ograniczenia tkwią tylko i wyłącznie w naszej głowie, a to sprawia, że pierwszym krokiem do ich pokonania jest wiara w siebie, za którą powinno pójść działanie. Z tego względu założyliśmy i stworzyliśmy szkoły policealne dla dorosłych w Olsztynie, w których nauka odbywa się w sposób bezpłatny. Chcemy w ten sposób zachęcić pełnoletnie osoby do zdobywania nowych umiejętności, które będą niezwykle przydatne w znalezieniu nowej pracy. W tym celu wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, bowiem na rynku edukacyjnym istniejemy od 1995 roku.

Bogata oferta bezpłatnych kierunków kształcenia

Rynek pracy wciąż się zmienia i rozwija, w związku z czym rośnie zapotrzebowanie wśród zawodów, które w przeszłości nie cieszyły się dużą popularnością, a dziś regularnie zyskują na znaczeniu. Z tego względu dostosowaliśmy, w każdej z prowadzonych przez nas szkół, system nauczania w taki sposób, by nie odbiegał pod żadnym pozorem od wymagań pracodawców, a także pozwalał na zdobycie kompetencji potrzebnych w pracy w danej branży. Od samego początku naszym założeniem było kształcenie zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem oraz przygotowywanie uczniów do wykonywania swoich obowiązków zarówno w kraju, jak i za granicą. Dlatego też szkoła medyczna czy studium policealne w zakresie prowadzonych przez siebie zajęć oferują m.in. kursy opiekuna medycznego, asystenta osoby niepełnosprawnej czy też doradcy seksualnego osoby niepełnosprawnej. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są w sposób bezpłatny, dzięki czemu osoby dorosłe chcące skorzystać z naszej oferty nie będą ponosić kosztów związanych z prowadzeniem nauki.

Sprawdź naszą bezpłatną ofertę i rozpocznij naukę w jednej z naszych szkół już dziś!

Pragniemy sprawić, by jak największa liczba dorosłych miała możliwość uzyskania nowych kompetencji oraz rozwinięcia swoich zainteresowań, dlatego też proponujemy bezpłatne szkolenia policealne. Znajdujące się w naszej ofercie kursy są nie tylko szansą na zdobycie nowych umiejętności, ale również inwestycją w siebie, która może zaowocować zatrudnieniem na dobrze płatnym stanowisku. Oprócz bezpłatnej nauki, nie pobieramy również opłat za:

  • egzaminy,
  • egzaminy poprawkowe,
  • wydawane zaświadczenia,
  • legitymacje.

Nasi uczniowie nie ponoszą także żadnych kosztów w związku z zakupem środków i materiałów wykorzystywanych podczas zajęć, nawet w przypadku kursów dotyczących kierunków medycznych. Wyrażamy głęboką nadzieję, że razem z nami rozpoczniesz przygodę swojego życia i zdobędziesz wymarzony zawód. Zapraszamy!